Morpheus8 PRO – profesjonalny sprzęt dla gabinetów kosmetycznych

Morpheus8 PRO – profesjonalny sprzęt dla gabinetów kosmetycznych

Skuteczność zabiegów przeprowadzanych w salonach kosmetycznych to w znacznej mierze zasługa profesjonalnego sprzętu, którego działanie opiera się na najnowocześniejszych technologiach. Jednym z urządzeń, które potrafi zdziałać cuda jest Morpheus8 PRO, przeznaczony do radiofrekwencji mikroigłowej.

Jak działa Morpheus8 PRO?

Morpheus8 PRO jest zabiegiem frakcyjnym, który działa nie tylko na naskórek, ale także pobudza do aktywności głębsze warstwy skóry. Podczas kontrolowanego, celowego uszkadzania różnych poziomów skóry oraz podgrzewania poszczególnych punktów specjalnym prądem dochodzi do kurczenia się włókien kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra praktycznie od razu staje się bardziej napięta.

Jednocześnie dalsza stymulacja komórek skórnych sprawia, że następuje regeneracji kolagenu i elastyny, co w efekcie objawia się wyraźną przebudową skóry, która będzie nabierała jędrności i młodzieńczego wyglądu.

Technologia Morpheus8

Niesamowite efekty, które umożliwia proces radiofrekwencji mikroigłowej nie są wynikiem magii, ale zaawansowanej technologii ukrytej w aplikatorze Morpheus8 PRO. Specjalna głowica jest wyposażona w zestaw 24 albo 40 miniaturowych igieł, które w sposób automatyczny są wysuwane i chowane.

Następnie na końcówce każdej z mikroigieł uwalniany zostaje impuls prądu (radiofrekwencja). Impuls zostaje wysłany w kierunku drugiej elektrody, którą jest nic innego jak stykająca się ze skórą powierzchnia aplikatora. Miejsce pomiędzy powierzchnią igieł a naskórkiem ulega przegrzaniu, na skutek czego dochodzi do termicznego stymulowania a także do skurczu symulującego kolagen i elastynę.

Sekret odmładzającej mocy Morpheusa tkwi więc w specjalnej technologii, opartej na prawach fizyki a jego oddziaływanie na kondycję naszej skóry jest bez porównania skuteczniejsze od chemicznego wpływu kosmetyków.

Profesjonalny sprzęt Morpheus8 PRO to uniwersalne urządzenie, którego działanie jest niezwykle skuteczne i doprowadza do osiągniecia pożądanych w medycynie estetycznej efektów.