Wykorzystanie wydajnych koparek kołowych WLS 407

Powszechnie wykorzystywane w budownictwie wydajne koparki kołowe takie jak wysokiej klasy model JCB WLS 407 to profesjonalne maszyny budowlane o wszechstronnym zastosowaniu. Ich innowacyjna konstrukcja zapewnia doskonałą precyzję wykonywania dowolnych manewrów, niezależnie od warunków terenowych.

Użycie nowoczesnych komponentów do ich budowy sprawia, że są rozwiązaniami bardzo ergonomicznymi, gwarantującymi komfort pracy operatora. Jednocześnie spełniają najwyższe, rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Zalety wydajnych koparek kołowych WLS 407 marki JCB

Nowoczesna koparka kołowa WLS 407 marki JCB to pojazd budowlany, którego wybór niesie za sobą wiele wymiernych zalet. Jakie są korzyści z jej użytkowania?

  • Wysoka wydajność, dzięki zastosowaniu silnika o mocy 66 KM, którego moment obrotowy wynosi 300 Nm.
  • Niezawodna i funkcjonalna dwubiegowa przekładnia hydrostatyczna.
  • Możliwość załadunku do wysokości aż 2991 mm (prawie 3 metry!).
  • Głębokość kopania na poziomie 1 m3.
  • Maksymalny ciężar roboczy wynoszący 4934 kg.
  • Teleskopowa kolumna kierownicy z systemem łatwej i szybkiej regulacji.
  • Ergonomiczne i precyzyjne sterowanie przy pomocy innowacyjnego joysticka.
  • Kompaktowe wymiary są gwarancją wysokiej zwrotności (niski promień obrotu).
  • Energooszczędny układ napędowy nie zużywa dużych ilości paliwa.
  • Doskonała przyczepność, dzięki możliwości blokady mechanizmu różnicowego.

Przemyślana konstrukcja sprawia, że maszyna jest łatwa w obsłudze i nie wymaga specjalistycznych umiejętności od osoby kierującej. Ponadto umożliwia jazdę po drogach publicznych z prędkością do 30 km/h.

Zastosowania nowoczesnej koparki kołowej WLS 407

Profesjonalna koparka kołowa WLS 407 to nowoczesna konstrukcja o wszechstronnym zastosowaniu. Może być wykorzystywana zarówno do konwencjonalnych zadań na miejskich placach budowy, jak i prowadzenia wykopów na obszarach leśnych i rolniczych czy w trudnych warunkach terenowych. Stanowi również doskonałe rozwiązanie transportowe w logistyce i dużych halach magazynowych. Dzięki specjalnie zaprojektowanej kabinie pozwala na komfortową pracę w okresie jesienno-zimowym, a także w trakcie opadów deszczu.

Wysokiej klasy koparki kołowe JCB WLS 407 to niezawodne maszyny budowlane zabezpieczone przed kradzieżą, dzięki opcjonalnemu immobilizerowi. Są łatwe w serwisowaniu i wysoce bezawaryjne.

Dodatkowym atutem tych rozwiązań jest fakt, iż mogą być wyposażone w wiele praktycznych akcesoriów, np. zaczepy holownicze czy posypywarkę i pług śnieżny. Jeżeli szukasz solidnych i funkcjonalnych koparko-ładowarek z napędem kołowym, to zdecydowanie powinieneś zainteresować się ofertą marki JCB.