Grawerowana zapalniczka na prezent – na co zwrócić uwagę?

Jeśli szukasz ciekawego, a jednocześnie niezobowiązującego prezentu, to dobrym rozwiązaniem może być zapalniczka z grawerem. Zapalniczka przydaje się w wielu sytuacjach, a grawerka nada jej indywidualnego charakteru. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego prezentu?

Dlaczego zapalniczka to dobry prezent?

Wydawałoby się, że zapalniczka nadaje się na prezent wyłącznie dla osób palących. Zdecydowanie tak nie jest. Zapalniczka przydaje się w domu, ale też w podróży czy na wycieczce. Zdarza się, że chcesz urządzić romantyczny wieczór ze świecami, masz wszystko, za wyjątkiem zapałek. Wtedy nieoceniona jest zapalniczka. Dlatego obdarowanie kogoś elegancką zapalniczką z grawerem jest dobrym pomysłem.Oczywiście każdy palacz doceni prezent w postaci zapalniczki. Gdy jeszcze zapalniczka jest spersonalizowana dzięki grawerunkowi, tym bardziej obdarowany będzie się cieszył z takiego podarunku.

Jakość zapalniczki jest ważna

Nie każda zapalniczka nadaje się na prezent. Nie może być byle jaka zapalniczka z marketu. Jeśli chcesz komuś sprezentować zapalniczkę, wybierz ciekawy i solidny model. Dobra zapalniczka będzie mieć poręczny kształt, ale przede wszystkim będzie się łatwo zapalała. Płomień nie będzie szybko gasł. Stabilny płomień gwarantują zapalniczki gazowe. Możesz wybierać między zwykłą zapalniczką gazową a żarową. Ta ostatnia daje dużo lepszy i trwalszy płomień. Ciekawym wyborem może być zapalniczka benzynowa. To gadżet z wyższej półki, bo są one zwykle bardzo eleganckie i solidne.Dla miłośnika nowoczesnej techniki możesz kupić zapalniczkę USB. Zamiast płomienia urządzenie generuje łuk elektryczny o wysokiej temperaturze.

Co najlepiej wygrawerować?

Jeśli zapalniczka z grawerem ma być prezentem, to grawerunek powinien być odpowiednio dobrany. Możesz oczywiście wygrawerować imię obdarowanego lub stosowną dedykację. Może to być także ciekawa grafika, która nawiąże do sposobu życia lub czegoś, co ta osoba najbardziej lubi. Dla myśliwego doskonała będzie np. sylwetka jelenia, las dla leśniczego czy stos książek dla pisarza. Dzisiejsza technika pozwala na grawerowanie właściwie wszystkiego, nawet zdjęcia. Zanim jednak wybierzesz grawerunek, zapytaj fachowca, czy będzie on dobrze wyglądał na zapalniczce, którą chcesz ozdobić.

Zapalniczki z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.