Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Samsung Galaxy Z Flip3 5G to sprzęt rewolucyjny, który wzbudza wiele kontrowersji wśród miłośników nowych technologii. Nowy smartfon składany zachwyca ciekawym designem i doskonałą specyfikacją techniczną. Jednak wiele osób ma obawy przed jego zakupem ze względu na strach przed łatwością uszkodzenia ekranu. Czy jest to uzasadnione?

Samsung Galaxy Z Flip3 5G – nowa jakość na rynku

Nowy telefon Galaxy Z Flip3 5G już na pierwszy rzut oka okazuje się ciekawą propozycją. Jest wykonany w bardzo estetyczny sposób i dostępny w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych. Należą do nich: lawendowy, zielony, czarny i beżowy. Innowacyjna, składana konstrukcja smartfonu sprawia, że po jego złożeniu ma bardzo kompaktowe rozmiary, mieści się bezproblemowo nawet do niewielkiej kieszeni. Co więcej, telefon Galaxy Z Flip3 5G po złożeniu pozwala nam na sprawdzenie godziny dzięki miniaturowemu wyświetlaczowi, który zostaje widoczny. Ten niewielki ekranik ma wielkość 1,9 cala i rozdzielczość 512 × 260 pikseli. Umożliwia w pełni komfortowe korzystanie z telefonu i jego ciekawych możliwości, ponieważ nie trzeba każdorazowo rozkładać smartfona, aby rzucić okiem na zegarek czy procent naładowania baterii. Wyświetla on także powiadomienia, np. o nieodebranych połączeniach. Producent pomyślał o wszystkim, co jest potrzebne typowemu użytkownikowi smartfona.

Główny wyświetlacz Samsung Galaxy Z Flip3 5G to Dynamic AMOLED 2X z rozdzielczością 2640 × 1080 pikseli. Ekran ma 6,7 cala, więc nie ustępuje innym smartfonom dostępnym na rynku. Taka wielkość pozwala na swobodne korzystanie z aplikacji mobilnych, oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć i wykonywanie innych aktywności podczas korzystania ze smartfona. Telefon składa się na pół, jednak miejsce na ekranie, które stanowi granicę pomiędzy częściami smartfona, nie jest przeszkodą w codziennym użytkowaniu. Dzięki wykorzystaniu w konstrukcji nowego Samsunga bardzo cienkiego szkła korzystanie z ekranu okazuje się niesamowicie komfortowe, a linia zgięcia jest praktycznie niewyczuwalna. Ekran cechuje się też dobrą jakością wyświetlanego obrazu i kolorów. Przy standardowym użytkowaniu nie rysuje się i długo pozostaje estetyczny.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G – imponujące zdjęcia

Kolejnym mocnym punktem telefonu Samsung Galaxy Z Flip3 5G są jego aparaty. Nowy smartfon składany jest wyposażony w dwa tylne obiektywy 12+12 Mpix oraz przednią kamerę 10 Mpix. Warto nadmienić, że drugi aparat tylny jest ultraszerokokątny, więc umożliwia robienie niesamowitych zdjęć i uchwycenie wielu ulotnych widoków. Aparaty w smartfonie Samsung Galaxy Z Flip3 5G świetnie sprawdzają się do użytku codziennego.

Telefon Galaxy Z Flip3 5G – dobra specyfikacja

Telefon Galaxy Z Flip3 5G jest wyposażony w układ Snapdragon 888 oraz 8 GB pamięci RAM. Te parametry umożliwiają bardzo sprawne i szybkie funkcjonowanie urządzenia. Co więcej, nowy smartfon składany dysponuje również do 256 GB pamięci UFS 3.1. Smartfon jest wodoodporny, co potwierdza standard IPX8. To kolejny przykład na poparcie tezy, że nowy Samsung Galaxy Z Flip 5G stanowi telefon nowej generacji i wyznacza trendy na rynku. Jeśli chodzi o baterię smartfona, ta ma pojemność 3300 mAh, spokojnie więc wystarczy na cały dzień użytkowania bez ładowania.