Tissot – klasyka wśród zegarków

Nie od dziś wiadomo, że szwajcarskie zegarki uważa się za najlepsze na świecie. Nie bez powodu – to produkty wysokiej jakości, stworzone z największą dbałością o detale. Jakie produkty marki Tissot są szczególnie warte uwagi? Czym się wyróżniają?

Szwajcarska precyzja

Firma Tissot powstała w 1853 r. w Szwajcarii. Początkowo był to biznes rodzinny, założony przez Charlesa Emila Tissot, który utrzymywał się z produkcji jakościowych zegarków. Bardzo szybko zyskał sławę wytwórcy dóbr luksusowych, które spodobały się między innymi w USA i ówczesnym Imperium Rosyjskim. Dawniej najpopularniejszym modelem zegarka była wersja kieszonkowa, którą nosili przede wszystkim stylowi, zamożni mężczyźni.

 

Wraz z upływem czasu i rozwojem technologii popularnymi stały się zegarki naręczne, które królują do dzisiaj. Szwajcarskie mechanizmy odmierzania czasu wciąż zachwycają swoją precyzją, a coraz to nowe rozwiązania budzą kolejne zachwyty wiernej klienteli. Marka spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, którzy szukają oryginalnych, a zarazem eleganckich produktów na różne okazje

 

Klasyczna elegancja

Mimo że przez lata modowe tendencje ulegały zmianie, w ofercie marki Tissot wciąż znajdziemy klasyczne, eleganckie wzory zegarków, które nigdy się nie starzeją. Jednym z kultowych modeli jest tradycyjny zegarek na skórzanym pasku, z białą kopertą i rzymską lub arabską numeracją. To szykowna i stylowa propozycja, która na pewno urozmaici wszelkie codzienne stylizacje. Jeśli szukamy minimalistycznego zegarka w stylu retro, ta kategoria na pewno zasługuje na uwagę.

 

Oprócz klasycznych modeli na pasku lub bransolecie Tissot proponuje także nowoczesne zegarki sportowe, także takie ze szkłem dotykowym. W ofercie marki znajdują się zegarki wykorzystujące mechanizm kwarcowy lub automatyczny. Do wyboru są oczywiście opcje zupełnie proste, jak i bardziej zdobne. Niezależnie od tego, czy preferujemy złote bądź srebrne wykończenie i ciepłe albo chłodne odcienie zdobień, z pewnością znajdziemy idealną propozycję dla siebie.

 

Wyjątkowy prezent marki Tissot

Zegarki marki Tissot to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zdana matura, ukończone studia, 18. urodziny czy może okrągła rocznica ślubu? Każda z tych okazji jest dobra, by uczcić ją za pomocą niecodziennego podarunku. Szwajcarskie zegarki to inwestycja na lata, która będzie towarzyszyć ukochanej osobie w najważniejszych sytuacjach jej życia, zawsze przypominając jej o nas.

 

Dodatkowym pomysłem na personalizację jest wykonanie grawerunku na wewnętrznej stronie koperty zegarka. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedmiot zyskuje bardziej osobisty i zindywidualizowany charakter, co bez wątpienia przyniesie jeszcze więcej radości osobie, która otrzyma taki prezent od nas. Na kopercie zegarka możemy napisać ważną datę, nasze inicjały lub dowolną wartościową sentencję albo deklarację uczuć wobec kogoś bliskiego.