Perfumy David Beckham – poznaj je lepiej

Perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd estrady czy sportowców cieszą się nieprzerwanym zainteresowaniem. Jednymi z pachnideł, które cieszą się dużą popularność zarówno u mężczyzn, jak i kobiet są pachnidła od Davida Beckhama. Proponowane zapachy są starannie wyselekcjonowanymi kompozycjami, które spodobają się nie tylko fanom sportu.

Kosmetyki dla aktywnych

Marka David Beckham to prawdziwe kosmetyczne imperium. Znaleźć można w niej wyjątkowe zapachy męskie i kobiece. W kolekcjach pachnideł dostępne są wody perfumowane i toaletowe. Wyróżniają się one ciekawymi kompozycjami, które do gustu przypadną przede wszystkim osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Perfumy David Beckham należą też do jednych z ulubionych zapachów młodych ludzi i nastolatków. Doceniają zawarte w nich świeże, orzeźwiające i dodające energii aromaty. Za ich stworzenie odpowiedzialni są najznamienitsi perfumiarze świata tacy jak Nathalie Lorson, Pierre Negrin, Maurice Roucel, Juliette Karagueuzoglou czy Sylvie Fischer. Pachnidła produkowane są natomiast przez znaną perfumeryjną markę Coty.

Linie zapachowe perfum David Beckham

W ofercie marki David Beckham odnaleźć można przede wszystkim męskie kosmetyki. Wszystkie one cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak kultową serią jest linia David Beckham HOMME. Proponuje ona męskie zapachy o klasycznych aromatach. Nie brakuje tu więc pachnideł, których składy opierają się na nutach drzewnych i korzennych. Panowie, którzy lubią klasyczne perfumy, mogą również sięgać po te zaliczane do linii Classic. W tych pachnidłach zamknięto wonie ponadczasowe, o wyrafinowanym charakterze, eleganckie i luksusowe. Stanowią one idealny wybór dla dżentelmenów. W tej linii zapachowej odnajdziesz ciekawe i przystępne cenowo perfumy na prezent dla taty, teścia czy dziadka. Dżentelmenom, którzy lubią łączyć elegancję z nowoczesnością polecić można natomiast linie zapachową Respect. W jej ramach dostępne są wyraziste perfumy o nutach owocowych, które łączą się z woniami drzewnymi, paczulą i mchem. Na https://tagomago.pl/collections/david-beckham znajdziesz też perfumy David Beckham dla nastolatków. Polubią oni ekscytujące i świeże zapachy z linii Follow Your Instinct. Jest to limitowana seria męskich zapachów, gdzie dominują aromaty cedru, mchy, wetiwerii, grejpfruta i kardamonu.

Wbrew pozorom perfumy David Beckham to zapachy nie tylko dla mężczyzn. Marka proponuje również wiele zapachów dla kobiet. Odnaleźć można je w takich w linie David Beckham INTIMATELY, która charakteryzuje się ciepłymi i zmysłowymi aromatami.